Relacja z Zimowej Konferencji 2022

Prawie 50 gości w studio i ponad pół tysiąca przed monitorami, dwa nowe produkty, wspaniałe wykłady na tematy zdrowotne, mnóstwo motywacji i zdradzonych tajemnic sukcesu… Za nami Zimowa Konferencja 2022.
REIMAGINE – pod takim hasłem zorganizowano zimowe spotkanie klientów i dystrybutorów Nature’s Sunshine. Znów musieliśmy przenieść naszą konferencję do wirtualnego świata, ale nie przeszkodziło nam to w przekazaniu wiedzy, energii i motywacji wszystkim uczestnikom.
Spotkaliśmy się w warszawskim hotelu Novotel, zmieniając jedną z sal konferencyjnych w profesjonale studio telewizyjne. Razem z nami w studio zasiedli Dyrektorzy Nature’s Sunshine oraz nasi dobrzy znajomi ze świata nauki i medycyny. Na Zimowej Konferencji mieliśmy zaszczyt gościć doktora Andrzeja Balcerzaka z Instytutu Integracji Medycyny, profesorów Andrzeja Ziembę z Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej, Dariusza Włodarka ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz debiutującego na naszej scenie profesora Artura Mamcarza z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wszyscy panowie to nie tylko nasi goście, ale również prelegenci, ale o tym w dalszej części relacji.

Pierwsze przemówienia

Dokładnie w południe dnia 22 stycznia rozpoczęliśmy transmisje na żywo, a pierwszymi przemawiającymi, byli Prezydent Nature’s Sunshine Bryant Yates oraz Dyrektor Generalny Nature’s Sunshine Grzegorz Małachowski. Po krótkim przemówieniu Bryant’a, Grzegorz Małachowski podsumował wspaniały i rekordowy dla firmy rok 2021 oraz zdradził nasze plany na najbliższy okres.
„Koniec z zestawami startowymi” to tytuł slajdu, który wzbudził entuzjazm wśród gości zebranych w studio. Od lutego nasi nowi klienci nie muszą już kupować zestawów startowych, a więc do grona zadowolonych klientów Nature’s Sunshine można dołączyć poprzez zakup dowolnego produktu.
Ogłoszone kwalifikacje na Akademię Dyrektorską 2023 to gwóźdź prezentacji Dyrektora Małachowskiego, ale te w szczegółach przekazała Menadżer Działu Obsługi Klienta, Paulina Kowalska. Akademia dla Liderów-Konsultantów i Liderów-Menadżerów będzie zagraniczną wycieczką, na której sami Dyrektorzy zdradzą tajemnice swoich sukcesów.
Poznaliśmy również nową i ostateczną datę Gali „50 lat Nature’s Sunshine”, która odbędzie się w katowickim Spodku w dniach 16-17 lipca 2022 r.
Dyrektor Małachowski w swojej prezentacji wyjaśnił również znaczenie hasła REIMAGINE, które namawia do rozwijania Nature’s Sunshine poprzez innowacyjność, ale w oparciu o 50-letnią tradycję firmy.
„Upewnij się, że ze wszystkich ścieżek, którymi podążasz, przynajmniej kilka jest poza utartym szlakiem” – tak brzmi zasada, której Nature’s Sunshine będzie wierna w najbliższych latach.

Nowe produkty

Po pierwszych wystąpieniach przyszedł czas na długo oczekiwane nowości. Ashwagandha i Gentle Move trafiły do sprzedaży kilka minut po wystąpieniach specjalistów z The Hughes Center (Centrum Badań i Innowacji należące do Nature’s Sunshine). Doktor Barghavi Manda opowiedziała o naukowo udowodnionym, adaptogennym działaniu składników Ashwagandhy, a doktor Kimberly Balas o zbawiennym dla układu pokarmowego działaniu Gentle Move.
Nowe produkty szybko okazały się prawdziwymi hitami o czym świadczy oczywiście sprzedaż, ale również entuzjastyczne przyjęcie przez naszych widzów i gości zebranych w konferencyjnym studio.

Nagrody i uznania awansów

Po krótkiej przerwie, która pozwoliła naszym widzom na zakup nowości, wróciliśmy do sali i rozpoczęliśmy drugą część naszego spotkania, czyli tradycyjnie już wręczenia nagród dla awansujących w drugim półroczu 2021 roku dystrybutorów.
Zaczęliśmy od uhonorowania najlepiej rekrutujących w całym 2021 roku. Podium rankingu Best Networker 2021 to Karol Stemplewski, Anna Sasko i Adam Struś oraz zwycięzcy rankingu Pelagia i Marian Pietkiewicz.
Potem na monitorach naszych widzów oraz dużym ekranie w naszym studio zagościli Liderzy, Liderzy-Asystenci, Liderzy-Konsultanci oraz Liderzy-Menadżerowie, których z przyczyn niezależnych od nich, ani organizatorów nie mogliśmy gościć na żywo, na konferencyjnej scenie.
W drugim półroczu w naszych strukturach przybyło prawie pół tysiąca Liderów! Wszystkim Państwu jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zapraszamy na scenę, którą zbudujemy na Galę „50-lat Nature’s Sunshine” w katowickim Spodku.

Dyrektorzy Nature's Sunshine

Nadszedł czas na nagrodzenie Dyrektorów Nature’s Sunshine. Tych, którzy do grona Dyrektorów dołączyli w grudniu, oraz tych, którzy zdobyli kolejne szczyty w pasmie dyrektorskich statusów.
Na scenie gościliśmy nowych Dyrektorów-Asystentów: Grażynę i Macieja Apanowicz, Beatę i Jacka Kotara oraz Elżbietę i Dariusza Milkiewicz, a nagrody (zaproszenia na wycieczkę do USA, 10 000 zł, tablety oraz pamiątkowe statuetki) wręczył Dyrektor Grzegorz Małachowski korzystając z pomocy Pauliny Kowalskiej i Walentyny Rauneiki z biura Nature’s Sunshine.

Swoją statuetkę i nagrody odebrali również pierwsi Dyrektorzy-Konsultanci z Litwy, a więc Daina Jurasunaite i Andrius Gaizauskas.

Przed nami były już tylko najwyższe odznaczenia, a więc nowi Dyrektorzy-Menadżerowie. Jako pierwsi na naszej scenie pojawili się Beata i Wojciech Ewertowscy, a zaraz po nich Karol Stemplewski.  Dyrektorzy-Menadżerowie odebrali nagrody pieniężne (30 000 zł), komputery, pamiątkowe statuetki oraz zaproszenia na ekskluzywną wycieczkę Top Achiever’s Club!

Top Achiever's Club

Top Achiever’s Club to ostatni akcent tej części Zimowej Konferencji. Najbliższa wyprawa zapowiada się na bardzo polską edycję, ponieważ wybiera się na nią rekordowa grupa Dyrektorów. Większość z nich dzięki specjalnym kwalifikacjom, które drogę na TAC otworzyły wszystkim Dystrybutorom.  Wszystkich zobaczyliśmy również na konferencyjnej scenie. W najbliższym TAC udział wezmą: Anna Sasko i Adam Struś, Pelagia i Marian Pietkiewicz, Daina Jurasunaite i Andrius Gaizauskas, Aneta i Andrzej Salwin, Diana i Dariusz Ciszek, Beata i Wojciech Ewertowscy, Karol Stemplewski, Jolanta i Teodor Małek oraz oczywiście Barbara i Marek Wierbiłowiczowie.

Niedziela

Niedziela to rzecz jasna czas na szkolenia. W ciągu dnia odbyły się dwa bloki szkoleniowe. Pierwszy to wystąpienia naszych gości specjalnych, którzy w swoich prezentacjach skupili się na zdrowiu. Drugi blok wypełnili nasi Dyrektorzy, prowadząc nas przez tajniki pracy w Nature’s Sunshine i oczywiście motywując.
Tu na jaw wychodzi jedna z zalet konferencji transmitowanych na żywo, bo niedzielne prezentacje bez wyjątku okazały się być skarbnicami szczególnej wiedzy i nie sposób streścić ich w relacji. Na szczęście możemy je Państwu pokazać w materiałach poniżej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Zimowej Konferencji 2022. Wszystkim Państwu, którzy poświęcili cały weekend, żeby oglądać naszą transmisję oraz naszym gościom zgromadzonym w studio.  Do zobaczenia w lipcu, w Spodku na Gali „50 lat Nature’s Sunshine”.

Nagrania wykładów

dr Andrzej Balcerzak

prof. Dariusz Włodarek

prof. Andrzej Ziemba

prof. Artur Mamcarz

Dyrektorzy-Menadżerowie
Beata i Wojciech Ewertowscy

Dyrektor-Menadżer
Teodor Małek

Dyrektor-Menadżer
Karol Stemplewski

Dyrektor-Menadżer
Marek Kacperowski

Dyrektor-Menadżer
Marian Pietkiewicz

Członek Rady Dyrektorów
Marek Wierbiłowicz

Galeria zdjęć

Nagrania konferencji